Berufsgruppe: Angestellte Vodnany
Einleitungstext: Firma A. Pöttinger je rakouský rodinný podnik patřící mezi přední výrobce zemědělské techniky v Evropě. S obratem 320 milionů EUR vyvážíme do více než 50 zemí světa. Pro náš výrobní závod a vývojové a technologické centrum ve Vodňanech hledáme vhodné kandidáty na pozici:
Arbeitsort: Vodňany
Ausmaß: Vollzeit
Ihre Aufgaben:
  • vzorování nových výrobků na zákazníky podle metodiky VDA
  • uvolňování prvních kusů při začátku výroby a provádění namátkových kontrol ve výrobě (výrobkové audity)
  • řešení zákaznických a interních reklamací formou 8D reportů
  • vytváření kontrolních návodek
Ihr Profil:
  • úplné střední vzdělání technického směru
  • vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost a odpovědnost
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • uživatelská znalost práce na PC (MS-Office - Word, Excel,...)
  • praxe v oddělení kvality (řízení jakosti) výhodou
  • znalost německého jazyka výhodou
  • znalost práce se systémem SAP výhodou
Unser Angebot:
  • stabilní a perspektivní práci v rakouském rodinném podniku
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • v případě zájmu možnost dalšího vzdělávání se a rozšiřování kvalifikace
  • mnoho dalších finančních i nefinančních benefitů
  • Na tuto pozici se nevztahuje náborová prémie.
Zusatzfeld unter Ihr Profil: na tuto pozici se nevztahuje náborová prémie
Bewerberkontakt: A. Pöttinger, spol. s r. o.
Číčenická 1284/II, 389 01 Vodňany
Zusatzfeld unter Bewerberkontakt: V případě zájmu o pracovní pozici použijte odkaz v zápatí tohoto inzerát, nebo doručte Váš životopis osobně na recepci naší firmy.