Berufsgruppe: Angestellte Vodnany
Einleitungstext: Firma A. Pöttinger je rakouský rodinný podnik patřící mezi přední výrobce zemědělské techniky v Evropě. S obratem 320 milionů EUR vyvážíme do více než 50 zemí světa. Pro náš výrobní závod ve Vodňanech hledáme vhodné kandidáty na pozici:
Arbeitsort: Vodňany
Ausmaß: Vollzeit
Ihre Aufgaben:
  • finanční účetnictví, controlling
  • vedení pokladny
  • správa pohledávek
  • evidence pošty
Ihr Profil:
  • vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetních principů a zákonů, základní znalost daňových zákonů (zákon o dani z příjmu, DPH)
  • výborná znalost MS Excel
  • znalost programu SAP výhodou
  • komunikativní znalost NJ nutná - komunikace s kolegy v Rakousku
  • pečlivost, zaměření na detail
  • analytické myšlení
  • dobré komunikační schopnosti
Unser Angebot:
  • stabilní a perspektivní práci v rakouském rodinném podniku
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • v případě zájmu možnost dalšího vzdělávání se a rozšiřování kvalifikace
  • mnoho dalších finančních i nefinančních benefitů
Bewerberkontakt: A. Pöttinger, spol. s r. o.
PhDr. Jitka Stropnická
tel.: 383 337 203
Číčenická 1284/II, 389 01 Vodňany
Zusatzfeld unter Bewerberkontakt: V případě zájmu o tuto pracovní pozici klikněte na možnost "Odpovědět" na konci této stránky. Životopisy a žádosti o pracovní místo můžete rovněž zaslat na náš email nebo doručit osobně na recepci naší firmy. Do předmětu žádosti prosím uveďte, o které místo se ucházíte.