Berufsgruppe: Angestellte Vodnany
Arbeitsort: Vodňany
Ausmaß: Vollzeit
Ihre Aufgaben:
  • navádění dílů do výroby (pracovní postupy, kusovníky, přípravky, kmenová data...)
  • zpracování změnových řízení
  • řešení problémů při výrobě dílů (samostatně nebo v týmu)
  • analyzování časů při výrobě dílů
  • optimalizace pracovišť
  • vedení projektů (pořizování nových strojů, reorganizace výroby a pracovišť,...)
Ihr Profil:
  • vzdělání SŠ/VŠ technického směru
  • praxe v oboru výhodou
  • základná znalost práce na PC (MS Word, Exel, ...)
  • dobré komunikační schopnosti (nutnost spolupráce s ostatními odděleními)
  • samostatnost
  • pečlivost a zodpovědnost
  • znalost NJ výhodou
Unser Angebot:
  • stabilní a perspektivní práci v rakouském rodinném podniku
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • v případě zájmu možnost dalšího vzdělávání se a rozšiřování kvalifikace
  • mnoho dalších finančních i nefinančních benefitů
Bewerberkontakt: A. Pöttinger, spol. s r. o.
Karolína Říhová
prace@poettinger.at
tel.: 383 337 225
Číčenická 1284/II, 389 01 Vodňany
Zusatzfeld unter Bewerberkontakt: V případě zájmu o tuto pracovní pozici klikněte na možnost "ODPOVĚDĚT" na konci této stránky. Životopisy a žádosti o pracovní místo můžete rovněž zaslat na email prace@poettinger.at nebo osobně doručit na recepci firmy ve Vodňanech.