Berufsgruppe: Angestellte Vodnany
Arbeitsort: Vodňany
Ausmaß: Vollzeit
Ihre Aufgaben:
  • vyhledávání dodavatelů a jednání s nimi
  • řešení poptávek, objednávek a související dokumentace
  • komunikace s mateřskou společností (NJ) a interními zákazníky (ČJ)
  • aktualizace a údržba dat v systému SAP
Ihr Profil:
  • min. SŠ vzdělání, technické zaměření (vč. znalosti čtení technických výkresů) výhodou
  • němčina na komunikativní úrovni, angličtina výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, SAP)
  • praxe v oblasti nákupu / logistiky / kvality výhodou
  • pracovní pozice je vhodná i pro absolventy, nejlépe technických oborů, kteří jsou pečliví, mají dobrou znalost NJ a velkou chuť učit se nové věci
Unser Angebot:
  • stabilní a perspektivní práci v rakouském rodinném podniku
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • v případě zájmu možnost dalšího vzdělávání se a rozšiřování kvalifikace
  • mnoho dalších finančních i nefinančních benefitů
Bewerberkontakt: Karolína Říhová
tel. +420 383 337 225