Berufsgruppe: Angestellte Vodnany
Arbeitsort: Vodnany
Ausmaß: Vollzeit
Ihre Aufgaben:
  • Vaším hlavním úkolem bude příjem materiálu od externích dodavatelů a jeho kontrola a označení pro následné zaskladnění
  • mezi Vaše další úkoly bude patřit zasílání materiálu do kooperací
  • budete vykonávat také veškeré logistické administrativní činnosti a s tím spojenou dokumentaci
  • nebudete sedět celý den v kanceláři, Vaším úkolem bude doprovázet a kontrolovat zakázky a projekty i osobně na místě jejich realizace (ve výrobě, ve skladu)
  • Vaše návrhy na zlepšení a zefektivnění budou vítány a budete mít velký prostor k jejich realizaci
  • během dne budete ve velké míře komunikovat s českými a rakouskými (hlavně písemně) kolegy
Ihr Profil:
  • dobré organizační schopnosti, proaktivní přístup, schopnost dotahovat věci do konce
  • samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu
  • spolehlivost (chceme vědět, že co řeknete, bude vždy platit)
  • uživatelská znalost práce na PC (MS-Office, email,..)
  • velkou výhodou je znalost práce v systému SAP a znalost německého jazyka
  • výhodou je i praxe v oddělení logistiky ve větší výrobní firmě
Unser Angebot:
  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • dlouhodobé zaměstnání s pravidelnou pracovní dobou
  • mnoho finančních i nefinančních benefitů
  • zázemí rakouské rodinné firmy