Berufsgruppe: Angestellte Vodnany
Arbeitsort: Vodňany
Ausmaß: Vollzeit
Ihre Aufgaben:
  • Plánování výrobních kapacit pro montáže. Plánování zakázek pro jednotlivá pracoviště.
  • Dohled nad dodržováním výrobních termínů atp.
  • Spolupráce s kolegy i z jiných oddělení.
  • Práce se systémem SAP. Doplňování a kontrola správnosti dat.
  • Účast na projektech v přípravě výroby.
Ihr Profil:
  • SŠ vzdělání, ideálně technického nebo ekonomického směru
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)
  • Praxe v oblasti plánování výroby výhodou
  • Uvítáme orientaci v technických výkresech
  • Znalost NJ na komunikativní úrovni je velkou výhodou
  • Nutný je týmový duch, flexibilita, proaktivní přístup a vysoké pracovní nasazení
Unser Angebot:
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání v rakouském rodinném podniku
  • Odpovídající finanční ohodnocení, výše bude předmětem jednání a je závislá na praxi a znalostech kandidáta
  • Možnost podílet se na neustálém rozvoji a zlepšování naší firmy
  • Široká škála finančních i nefinančních benefitů, vysoký standard péče o zaměstnance
Zusatzfeld unter Ihr Profil: na tuto pozici se nevztahuje náborová prémie
Bewerberkontakt: A. Pöttinger, spol. s r. o.
Číčenická 1284/II, 389 01 Vodňany
Zusatzfeld unter Bewerberkontakt: Na tuto pozici se nevztahuje náborová prémie.