Berufsgruppe: Angestellte Vodnany
Arbeitsort: Vodňany
Ausmaß: Vollzeit
Ihre Aufgaben:
  • Organizace práce přidělených zaměstnanců včetně souvisejících činností (dodržování BOZP apod.)
  • Zodpovědnost za dodržování termínů zakázek a kvalitu jejich zpracování
  • Spolupráce s ostatními odděleními (plánování, příprava výroby, kvalita, údržba, ...)
  • Částečná účast na praktické výuce SOUs Vodňany
  • Velmi vítaná bude aktivní účast na procesech neustálého zlepšování
  • 1-2 směnný provoz
Ihr Profil:
  • Technické myšlení orientované na cíl, ideálně i zkušenosti se svařováním v ochranné atmosféře a s tím související čtení technických výkresů
  • Týmový duch, proaktivní přístup, schopnost řešit a vyřešit problémy
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS-Office, SAP)
  • Výhodou budou zkušenosti s vedením menšího týmu lidí, případně praxe na stejné nebo obdobné pozici
Unser Angebot:
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání v rakouském rodinném podniku.
  • Finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi a znalostem.
  • Možnost podílet se na neustálém rozvoji a zlepšování naší firmy.
  • Širokou škálu finančních i nefinančních benefitů, vysoký standard péče o zaměstnance.